Home Page » Aktuality » Burčák CUP 2018

Burčák CUP 2018 

Vážení přátelé tenisu. Ač se to v létě zdálo nemožné, opět se blíží podzim a s ním také tradiční Burčák CUP 2018, který se koná opět na závěr tenisové sezony. Pokud máte rádi tenis, burčák, rádi si zazpíváte a zahrajete tenis, neváhejte a přihlaste se. Díky hracímu systému, který nemá obdoby na turnajích WTA ani ATP nemusíte ani shánět parťáka do čtyřhry, můžete se přihlásit jako jednotlivci.

Přihlásit se do turnaje může naprosto každý, bez ohledu na věk, pohlaví, pořadí v tenisovém žebříčku apod. Jde o čistou radost z pohybu, o nic jiného.

Termín turnaje: sobota, 29. 9. 2018, 9:00

Maximální počet hráčů : 36

Hrací systém: zápasy ve čtyřhře na jednen vítězný set, pro každé kolo rohoduje, složení dvojic bude určeno bu%d na místě, nebo na zkaldě vašeho přání hrát se stálým partnerem

Startovné: 300 Kč za každého hráče (zahrnuje pronájem kurtů po celou dobu turnaje, hrací míče, možnost využítí sprch a WC, odměny pro vítěze, točené pivo a čerstvý burčák na osvěžení). Zaplacení startovného je pokládáno za potvrzení registrace. Zaplatit je možné kdykoliv během provozní doby přímo na kurtech některému ze správců. Letos mimořádná sleva 50 Kč ze stratovného pro každého, kdo má roční permanentku na naše kurty.

Registrace: buď na tel. 722 209 910 nebo emailem na rezervace@tenisove-kurty-brno.cz

Základní občerstvení je možné získat na místě, máte k dispozici gril i elektrický ohřívač, takže máte možnost sobě i druhým připravit občerstvení podle vlastní chuti. 

Přihlášení účastníci turnaje

(přihlášení jsou ti účastníci, kteří zaplatili účastnický poplatek)

 1. Jirka Novák
 2. Milan Burkoň
 3. Tom Flegr
 4. Robert Němeček 
 5. Miluška Nováková
 6. Marek Mészár
 7. Pepa Nový

Registrovaní účastníci turnaje

 1. Mojmír Pehal
 2. Jarka Ševelová
 3. Kuba Novák
 4. Lukáš Müller 
 5. Petr Veselý
 6. Petra Šikulová
 7. Jirka Šikula
 8. Martin Slepička
 9. Petr Beneš
 10. Bob
 11. Evžen Strejda
 12. Roman Komárovský
 13. Ládík
 14. Michal Liškutin

 

 

zajímavé služby

Label

Label